Kategoriler
Şekilli Nickler

Kullanıcı Adı Seçerken Neye Dikkat Etmelisin? 2021

Kullanıcı adları bir diğer deyişle nicknameler, olmak istenilen yada hayran duyulan bir karakter icin kullanılan rumuzdur.

Kullanıcı adın İnternet’teki kimliğindir. İster forumlarda paylaşım yapıyor, ister oyun oynuyor veya Mobile legends agar.io gibi oyunlarda dikkat çekmek istiyor ol başkalarıyla etkileşim kurmayı içeren başka çevrim içi aktiviteler yapıyor ol, kullanıcı adın diğer insanların göreceği ilk şey olacak. İnsanlar, seçtigin isme bakarak hakkında varsayımlarda bulunacak. Dolayısıyla kullanıcı adını akıllıca seç! Kendi kullanıcı adını oluştururken bazı temel ipuçlarını öğrenmek için bu makaleyi oku.

Kullanıcı adın, insanlar seninle İnternet üzerinden etkileşime girdiklerinde onların ilk gördüğü şey olacak. Kendi kullanıcı adını sevdiğinden emin ol çünkü onu en fazla sen görüyor olacaksın.

Farklı hizmetler için farklı kullanıcı adları oluştur. Örneğin bir oyun kullanıcı adınız Slayer ise Bir forumda isminize Slayer yazmayın bknz. Slayer katil demek 🙂

Anonim kalın. Anonim olmak her zaman sizin için iyi ve sağlıklı olacaktır. Kullanıcı adınıza isminizi yazmanız sizi bir anlık dalgınlıkla uçuruma sürükleyebilir. İnsanlara bir anlık öfkeyle oyunda küfür edersiniz ve azılı birine denk gelirseniz sizi bulup oracakta dikebilir.

ilgi alanlarından faydalan örneğin yaşadığın şehir istanbul ise oradaki halk hikayelerinden bir kahraman seç bir savaşçı bul bir antlaşma ismi bile hoş durabilir bknz. miryokefalon

Bitişik bir kullanıcı adı oluştur

Kullanıcı adını bir arkadaşınla paylaşmak istiyorsan zor yapma zira bu senin için sıkıntı yaratabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir